Előzetes eredmények

Regisztráció száma Kapcsolattartó neve Iskola neve Iskola városa Osztály Pontos darab szám Megjegyzés
2 Pethesné Urányi Zita Kispesti Vass Lajos általános iskola Budapest 6/a 870 db
4 Újhelyiné Rácz Mária Álmosdi Bocskai István Általános Iskola Álmosd 2. osztály 1716 db Különdíjas pályázat nyertese
5 Török Ágnes Czabán Samu Általános Iskola Nagyszénás Nagyszénás 3.a 4100 db
7 Kmetzné Bodnár Eniko Borsod-Abaúj Zemplén Megyei EGYMI Boldogkováralja 3.O. 2300 db
8 Ilucán Eniko Wörösmarty Mihály Általanos iskola Czina Sándor Tagintézmény Orosháza 1.e. 1000 db
9 Szokéné Kakucsi Erzsébet Földesi Karácsony Sándor Általános Iskola Földes 1.a 5630 db
10 Vassné Horváth Marietta Zalalövoi Általános Iskola és AMI Zalalövo 3.A 2550 db
11 Baranyai Etelka Kövy Sándor Általános Iskola És AMI Nádudvar 4.b 2970 db
12 Hagymásiné Szabó Róza Móricz Zsigmond Általános Iskola Nagyrábé 3.a. 7600 db
13 Ujfaludi Lilla Kiskunhalasi Református Kollégium Központi Általános Iskola Gy. Szabó Béla Tagiskolája Szank 6.o. 3234 db
14 Kissné Karacs Róza Debreceni Vörösmarty Mihály Általános Iskola és Alapfokú Muvészeti Iskola Debrecen 1.sz 4344 db
15 Tengölics Margit Kiskorösi Bem József Általános Iskola Herpai Vilmos Általános Iskolája Fülöpszállás 2. o. 1246 db
17 Varga Tamásné Hajdúböszörményi Bethlen Gábor Általános Iskola Hajdúböszörmény 4.c 6780 db
18 Kakucsi István Földesi Karácsony Sándor Általános Iskola és AMI Földes 3. a 5860 db
19 Maglódiné Sági Gabriella Rétsági Általános Iskola Rétság 6.a 2800 db
20 Szeitz Renáta Kökönyösi Gimnázium Magyarszéki Általános Iskolája Magyarszék 6. 5022 db Különdíjas pályázat nyertese
21 Nagy Pálma Sárospataki II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Sárospatak 4.a 2470 db
22 Fodor Zoltán Csaba Karcsai Általános Iskola Karcsa 5. Osztaly 10000 db
23 Dávidné Gyarmati Zsuzsanna Dr. Hepp Ferenc Általános Iskola Békés 8.c 383 db Különdíjas pályázat nyertese
25 Szebényiné Ujhelyi Ildikó Sárospataki II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Sárospatak 4.b 8032 db
26 Szuhainé Jánvári Eniko I. István Király Általános Iskola Rétközberencs 6. osztály 373 db
27 Farkasné Kómár Krisztina Nagyszénási Czabán Samu Általános Iskola Nagyszénás 2.a 1400 db
30 Horváth László Kisnánai Szent Imre Általános Iskola Kisnána 6. A 790 db
31 Hengsperger Mónika Nyírteleki Szent Anna Katolikus Általános Iskola Nyírtelek 1a 2792 db
33 Veres Ágnes Ragályi Balassi Bálint Általános Iskola Ragály 6. 5000 db
34 Ferenczi Andrea Arany János Általános Iskola és AMI Lenti 1.A 800 db
35 Migléczi Lászlóné Gyarmati Dezso Sport Általános Iskola Miskolc 2.s/2 1360 db
36 Bedoné Steinhardt Judit Korösi Csoma Sándor-Péterfy Sándor Általános Iskola Székhelyintézmény Nagykanizsa 4.a 17354 db
37 Bezzegh Katalin Viktória Sennyey Elza Általános Iskola Mándok 4.c 2209 db
38 Katonáné Veress Éva Kocsordi Jókai Mór Általános Iskola Kocsord 7. a 900 db
39 Megyesiné Bányai Ágnes Mezohegyesi József Attila Általános Iskola, Kollégium és AMI Mezohegyes 3.b 3150 db
41 Marikné Püski Zsuzsanna Lencsési Általános Iskola Békéscsaba 3B 1721 db
42 Kissné Lakatos Erika Szént Piroska Görög katolikus általános iskola Nyíracsád 2.b 16374 db
43 Trautmann-né Mészáros Melinda Adonyi Szent István Általános Iskola és AMI Adony 3.a 2278 db
44 Kárisné Csatlós Györgyi Szent Miklós Katolikus Általános Iskola és Óvoda Tömörkény 2.o. 24600 db
45 Dudás Béláné Nyírkarászi Váci Mihály Általános Iskola Nyírkarász 5.a 3130 db
46 Papp Sándorné Berettyóújfalui II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Berettyóújfalu 4.b 500 db
47 Fazekas Viktória Park Utcai Katolikus Általános Iskola És Óvoda Mohács 2.c 688 db
49 Pálné Szabó Ilona Nyírkarászi Váci Mihály Általános Iskola Nyírkarász 7.a 7547 db
50 Juhászné Rigó Zita Orgoványi Általános Iskola Orgovány 2.b 2300 db
51 Szabó Éva Bocskai István Általános Iskola, Alapfokú Muvészeti iskola és Kollégium Hajdúnánás 6.c 3600 db
52 Angyal Ibolya Rózsai Tivadar Református Általános Iskola és Óvoda Hajdúhadház 1.a 795 db
54 Angyal Tünde Rózsai Tivadar Református Általános Iskola és Óvoda Hajdúhadház 2.a 4800 db
55 Deleff Angéla Rózsai Tivadar Református Általános Iskola és Óvoda Hajdúhadház 3.a 1900 db
56 Major Lászlóné Rózsai Tivadar Református Általános Iskola és Óvoda Hajdúhadház 4.a 2550 db
57 Cziberéné Sipos Mária Rózsai Tivadar Református Általános Iskola és Óvoda Hajdúhadház 4.b 900 db
58 Bereczki Ibolya Rózsai Tivadar Református Általános Iskola és Óvoda Hajdúhadház 5.a 145 db
59 Bakos Katalin Rózsai Tivadar Református Általános Iskola és Óvoda Hajdúhadház 6.a 681 db
60 Pataki Éva Rózsai Tivadar Református Általános Iskola és Óvoda Hajdúhadház 7.a 33300 db
61 Lajter-Kovács Barbara Rózsai Tivadar Református Általános Iskola és Óvoda Hajdúhadház 8.a 580 db
62 Bara Sándorné Rózsai Tivadar Református Általános Iskola és Óvoda Hajdúhadház 8.b 400 db
64 Pintér Irén Kazinczy Ferenc Általános Iskola Tápiógyörgye 2.b 10850 db
65 Rita Gajdos Izsó Miklós Általános Iskola Izsófalva 4. osztály 851 db
66 Czirokné Krizsán Zsuzsanna Csengelei Általános Iskola Csengele 1.a 319 db Különdíjas pályázat nyertese
67 Molnár Tiborné Ajaki Tamási Áron Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Muvészeti Iskola, Óvoda és Bölcsode Ajak 8.b 1530 db
68 Neményiné Füstös Szilvia Csurgói Eötvös József Sportiskolai Általános Iskola Csurgó 7.a 860 db
69 Tóthné Béres Mária Ragályi Balassi Bálint Általános Iskola Ragály 8. 2300 db
70 Bokor Ferencné SZZSI Árpád fejedelem Tagiskola Eloszállás 6. 2020 db
71 Beneiné Jobbágy Anita Éva Rábapatonai Petofi Sándor Általános Iskola Rábapatona 6. osztály 600 db
73 Gál Ilona Kövy Sándor Általános Iskola és Alapfokú Muvészeti Iskola Nádudvar 2.a 1088 db
74 Topolánszky Ágnes Patay István Általános Iskola Nyírmada 3.b 1700 db
75 Nagyné Urbán juliannna Kövy Sándor Általános Iskola és Alapfokú Muvészeti Iskola Nádudvar 5. a 400 db
76 Horváth Attiláné KRK Központi Általános Iskola Gy. Szabó Béla Tagiskola Szank 3.a 900 db
77 Tormáné Kovács Valéria Ajaki Tamási Áron Katolikus Általános Iskola és AMI Ajak 7.a 4880 db
78 Mizsák Józsefné Tolcsvai Általános Iskola Tolcsva 3. osztály 6600 db
79 VITÁNYI IMRÉNÉ Dr. Fejérpataky László Általános Iskola Iváncsa 8.b. 3000 db
80 Zágonyiné Ormós Judit Bocskai István Általános Iskola, Alapfokú Muvészeti Iskola és Kollégium Hajdúnánás 5.e 7030 db
81 Braunné Fodor Zsuzsanna Savio Szent Domonkos KAtolikus Általános Iskola és Óvoda Békéscsaba 5.a 2120 db
82 Szabó Annamária Lencsési Általános Iskola Békéscsaba 1.d 584 db
83 Ferencsik Zoltánné Orosházi Református Két Tanítási Nyelvu Általános Iskola Orosháza 4.a 3670 db
84 Molnár-Budai Barbara Szlovák Általános Iskola, Óvoda és Kollégium Szarvas 7.C 2040 db
85 Vörösné Bondor Rózsa Csengelei Általános Iskola Csengele 2.o. 1059 db
86 Magyar Andrea Petofi Sándor Református Általános Iskola Sátoraljaújhely 6.osztály 17917 db
87 Berényiné Szabó Ildikó Dr.Tóth Zoltán Általános Iskola és AMI Orgovány 4.b 2423 db
88 Götzné Frikker Mária Gyöngyszem Német Nemzetiségi Általános Iskola Hercegkút 3.a 3950 db
89 Katalin Váradiné Szabó Derecskei Bocskai István Általános Iskola és AMI Derecske 5. c 2120 db
90 Matyisák Tiborné Eötvös József Általános Iskola Bodrogkeresztúr 3.a 3190 db
91 Koszegi Józsefné Bereczki Máté Általános Iskola Kunágota 8.b 14610 db
92 Tóthné Sinka Lívia Ibrányi Református Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium Ibrány 1.a 5000 db
93 Balog Mónika Bátaszéki Kanizsai Dorottya Általános Iskola Bátaszék 5.b 349 db
94 Palicz Zsoltné Széchenyi István Katolikus, Német Nemzetiségi Általános Iskola és Óvoda Mátészalka 4.c 2200 db
95 Szabó Sándorné Bocskai István Általános Iskola AMI és Kollégium Polgári utcai Intézményegysége Hajdúnánás 7.c 946 db
97 Varga László Ilosvay Selymes Péter Általános Iskola Abaújszántó 7.a 5188 db
98 Pukánszki Szilvia OVMÁI Czina Sándor Tagintézmény Orosháza 6.e 1190 db
99 Kovács Zsuzsanna Kiskunmajsa Arany János Általános Iskola Kiskunmajsa 1.b 11526 db
100 Janurikné Kocsis Szilvia Szlovák Általános Iskola, Óvoda és Kollégium Szarvas 3.a 8070 db
102 Balogh Tamás Molnár Mózes Általános Iskola Bodroghalom 5. osztály 3730 db
104 Hagymasiné Nagy Ildikó Nagyrábéi Móricz Zsigmond Általános Iskola Nagyrábé 2,a 2600 db
107 Balogh Lászlóné Cégénydányádi Általános Iskola Cégénydányád 8.a 2376 db
108 Surján Gergely Érsekcsanádi Bíber János Általános Iskola Érsekcsanád 6.o 2234 db
109 Tóth Lászlóné Bodrogkeresztúri Eötvös József Általános Iskola Bodrogkeresztúr 5.a 2197 db
111 Nagy Nándorné Szabó Györgyi Szabadszállási Petofi Sándor Általános Iskola Szabadszállás 3.a 8550 db
112 Töroné Sóffer Melinda Lorántffy Zsuzsanna Református Általános Iskola Tiszakeszi 5.a 11700 db
113 Szombat Katalin Perkátai Hunyadi Mátyás Általános Iskola és Alapfokú Muvészeti Iskola Perkáta 7.a 5126 db
114 Sütto Eniko Ragályi Balassi Bálint Általános Iskola Ragály 2. 382 db
115 Szalóczy Tibor Károlyi Gáspár Általános Iskola Gönc 5. a 2924 db
117 Császár Renáta Deák Ferenc Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Muvészeti Iskola Zalaszentgrót 8. a 3404 db
118 Kiss Ágnes Bezenyei Horvát-Magyar Kétnyelvu Általános Iskola Bezenye 1a 356 db
119 Tóthné Szabó Zsuzsanna Tolcsvai Általános Iskola Tolcsva 4.a 1900 db
120 Osváth Lajos Ragályi Balassi Bálint Általános Iskola Ragály 5.osztály 2200 db
121 Csorba Gáborné Ragályi Balassi Bálint Általános Iskola Ragály 3.a 1500 db
123 Lorincz-Stefán Klaudia Ragályi Balassi Bálint Általános Iskola Ragály 4.a 3200 db
124 Farkas Anikó Békéscsabai Petofi Utcai Általános Iskola Békéscsaba 7.a 4000 db
125 Erki Tünde Szent Mihály Katolikus Általános Iskola és Óvoda Bánréve 8.b 1185 db
126 Kertész Camelia Magyarhomorogi Szabó Pál Általános Iskola Magyarhomorog 7. 7700 db
127 Kaminszkiné Vígh Zsanett Táncsics Mihály Gimnázium Szakgimnázium és Kollégium Orosháza 6/8 1050 db
128 Dobrikné Puskás Petra Diószegi Kis IStván Református Általános Iksola és AMI Berettyóújfalu 4.a 1200 db
129 Zsóriné Kovács Márta Mezohegyesi József Attila Általános Iskola, Kollégium és AMI Mezohegyes 3.a 1735 db
131 Márkus Miklósné Szabolcsvezér Általános Iskola Timár 6.a 770 db
132 Prokop Józsefné Szabolcsvezér Általános Iskola Timár 5.a 260 db
133 Locser Edina Szederkényi Általános Iskola Szederkény 4. osztály 4300 db
136 Hercz Szilvia Fábiánsebestyéni Arany János Általános Iskola Fábiánsebestyén 6.b 1670 db
137 Porubszki Gábor Ilosvai Selymes Péter Általános Iskola Abaújszántó 6.b 3209 db
138 Lupkovicsné Bukovenszki Zita Ónodi Lorántffy Zsuzsanna Általános Iskola Ónod 4.a 4700 db
139 Gulácsi Ilona Derecskei Bocskai István Általános Iskola és AMI Derecske 3. c 800 db
140 Fodor Ildikó Lokösházi Általános Iskola Lokösháza 2.o 7000 db
141 Verteticsné Szekeres Klára Zalalövoi Általános Iskola és Alapfokú Muvészeti Iskola Zalalövo 4.a 1588 db
142 Vargáné Lókodi Mónika Debreceni Benedek Elek Általános Iskola Debrecen 2.a 743 db
143 Kósáné Kovács Ildikó Képes Géza Általános Iskola Mátészalka 3.a 3900 db
144 Dobó Andrea Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános Közép- Alapfokú Muvészeti Iskola és Pedagógiai Intézet Eger 5.b 6461 db
146 Balázsi Erzsébet Földesi Karácsony Sándor Általános Iskola és AMI Földes 1.b. 1345 db
147 Rómer Zsuzsanna Szlovák Általános iskola, Óvoda és Kollégium Szarvas 5.c 870 db
148 Varga-Héczei Hella Ágnes Szlovák Általános Iskola, Óvoda és Kollégium Szarvas 5.a 3122 db
149 Fazekas Stefánia Szlovák Általános Iskola, Óvoda és Kollégium Szarvas 5.b 735 db
150 Jansikné Herkó Éva Szlovák Általános Iskola, Óvoda és Kollégium Szarvas 1.b 860 db
151 Soltész Mária Ragályi Balassi Bálint Általános Iskola Ragály 1. o. 125 db
152 Szabó Melinda Kálvin Téri Református Általános Iskola Makó 2.m. 5900 db
153 Dancs Katalin Zsuzsanna Szorgalmatosi Deák Ferenc Általános Iskola Szorgalmatos 4.o. 320 db
154 Sárközi Erika Beledi Általános Iskola Beled 5. B 2100 db
155 Kaselyák Adrienn Hegyközi Nyelvoktató Szlovák Nemzetiségi Általános Iskola Pálháza Pálháza 5.b 2224 db
156 Pócsiné Simon Szilvia Patay István Általános Iskola Nyírmada 5.a 870 db
157 Jáger Rita Hegyközi Nyelvoktató Szlovák Nemzetiségu Általános Iskola Pálháza 6. b 3700 db
158 Molnár Ilona Kövy Sándor Általános Iskola és AMI Nádudvar 4.c 1663 db
159 Porempovicsné Illés Emese Hegyközi Nyelvoktató Szlovák Nemzetiségi Általános Iskola Pálháza 4.a 5000 db
160 Plauszné Berta Gyöngyi Lónyay Menyhért Általános Iskola Tiszabezdédi Tagintézménye Tiszabezdéd 8. osztály 774 db
161 Szabóné Sáfrányos Ilona Tünde Petofi Sándor Református Általános Iskola Sátoraljaújhely 5.a 7000 db
162 Szemancsikné Kovács Edit Lencsési Általános Iskola Békéscsaba 4.c 1820 db
163 Miskolczi Aranka Kiskorösi Bem József Általános Iskola Herpai Vilmos Általános Iskolája Fülöpszállás 3A 7656 db
166 Péter-Balázs Evelin Himesházi Általános Iskola és Alapfokú Muvészeti Iskola Himesháza 2.a 3008 db
167 Szilágyiné Kiss Anita Cégénydányádi Általános Iskola Cégénydányád 2.a 2300 db
169 Szabó Katalin Károlyi Gáspár Általános Iskola Gönc 2.a 1800 db
170 Molnár Márta Károlyi Gáspár Általános Iskola Gönc 3.a 6350 db
171 Magyar Szabolcs Kossics József Kétnyelvu Általános Iskola és Óvoda Felsoszölnök 8. 1000 db
172 Erika Hegedus Hódmezovásárhelyi Klauzál Gábor Általános Iskola Hódmezovásárhely 3.a. 2070 db
173 Mészáros Gyöngyi Kövy Sándor Általános Iskola és Alapfokú Muvészeti Iskola Nádudvar 4.a 4700 db
174 Ágnes Horváth Segesdi IV. Béla Király Általános Iskola Segesd 4.a 9000 db
175 Nagyné Bakler Hajnalka Zalalövoi Általános Iskola és Alapfokú Muvészeti Iskola Zalalövo 5.a 2750 db
176 Horváth Zoltánné Hegyközi Általános Iskola Pálháza Pálháza 2.a 1675 db
178 Pikó Attiola Kántor Mihály Általános Iskola Cigánd 7.c 1460 db
179 Lévainé Emodi Adrienn Járdánházi IV. Béla Általános Iskola Járdánháza 7. 1826 db
180 Szkiba-Horváth Klaudia Jánossomorjai Körzeti Általános Iskola Jánossomorja 8.b 5800 db
181 Gönczi Katalin Hegyközi Nyelvoktató Szlovák Nemzetiségi Általános Iskola Pálháza 6.a 9100 db
182 BALLA TÜNDE, HEGYESSYNÉ JÁGER ERIKA ÁRPÁD-HÁZI SZENT MARGIT KATOLIKUS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS ÓVODA SÁTORALJAÚJHELY 5. 1250 db
183 Csiszárné Babos Csilla Gersei Petho Általános Iskola Zalaszántó 7.osztály 1700 db
184 Jastyur Marianna Erzsébethelyi Általános Iskola Békéscsaba 1.c 3346 db
186 Makónyiné Adorján Éva Gyarmati Dezso Sport Általános Iskola Miskolc 4.s/1 4545 db
188 Urbán Gábor Szlovák Általános Iskola, Óvoda és Kollégium Szarvas 2. a 1260 db
189 Dajka Mária Móricz Zsigmond Általános Iskola Nagyrábé 8.a 1002 db
192 Mónika Juhász Szentistváni István Király Általános Iskola Szentistván 3. 8200 db
193 Dávidné Gyömörei Mária Háry László Általános Iskola Kajárpéci Tagiskolája Kajárpéc 1-2.b 1340 db
194 Ficzere Eniko Békéscsabai Petofi Utcai Általános Iskola Békéscsaba 5.a 1820 db
195 Anna Szente Kétegyházi Román Nemzetiségi Általános Iskola és Óvoda Kétegyháza 6.a 2100 db
196 Erdeiné Jenei Anita Szikszai György Református Óvoda és Általános Iskola Makó 3.a 2010 db
197 Forgony Tiborné Szent Miklós Katolikus Általános Iskola és Óvoda Tömörkény 3. 5400 db
199 Zeleniné Kajdi Orsolya Izsó Miklós Általános Iskola Izsófalva 2.o. 800 db
200 Gulyásné Trungel Melinda Szent János Katolikus Bölcsode, Óvoda,Általános Iskola és AMI Egyek 2.a 5500 db
201 Gyuriga Zoltánné Lenti Vörösmarty Általános Iskola Lenti 4.b 508 db
202 Tóthné Ács Márta Mezohegyesi József Attila Általános Iskola, Kollégium és Alapfokú Muvészeti Iskola Mezohegyes 2.a 3900 db
204 Árvai Anikó Szlovák Általános Iskola, Óvoda és Kollégium Szarvas 3.c 1100 db
205 Sindel Csilla Erika Szlovák Általános Iskola, Óvoda és Kollégium Szarvas 3.b 590 db
207 Bálint Zsuzsa SZENTGOTTHÁRD ÉS TÉRSÉGE ISKOLA ARANY JÁNOS 1-4. ÉVFOLYAMOS ÁLTALÁNOS ISKOLÁJA Szentgotthárd 1.b 1020 db
208 Szegediné Váradi Edina Szabadszállási Petofi Sándor Általános Iskola Szabadszállás 7.b 3300 db
209 Marton-Laurinyecz Éva Erzsébethelyi Általános Iskola Békéscsaba 7.b 2421 db
210 Nagyné Deutsch Mária Tolcsvai Általános Iskola Tolcsva 2.a 3800 db
211 Csatári Julianna Cégénydányádi Általános Iskola Cégénydányád 7.a 860 db
213 Kissné Lesnyák Beáta II. Rákóczi Ferenc Magyar-Angol Két Tan.Nyelvu Bapt. Ált. Isk. és Alapfokú Muv. Iskola Téglás 5.a 1588 db
214 Bódiné Bazsó Tünde SAVIO SZENT DOMONKOS KATOLIKUS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS ÓVODA Békéscsaba 2. A 2030 db
215 Piskóti Kinga II. Rákóczi Ferenc Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvu Baptista Általános Iskola és Alapfokú Muvészeti Iskola Téglás 1.a 2682 db
216 Salamonné Horváth Irén Balatonlelle-Karádi Általános Iskola Gárdonyi Géza Tagiskolája Karád 3.-4. 16730 db
217 Fehérné Talpai Erika Mezohegyesi József Attila Általános Iskola, Kollégium és Alapfokú Muvészeti Iskola Mezohegyes 2.b 2850 db
218 Kustor István Zsolt Bocskai István Tagiskola Kismarja 7.c. 24000 db
219 Anita Solymosi Derecskei Bocskai István Általános Iskola és AMI Derecske 5. a 1660 db
220 Sinkáné Nyemcsok Erika Szlovák Általános Iskola, Óvoda és kollégium Szarvas 8.b 440 db
221 Barkaszi Szilvia Kiskorösi Bem József Általános Iskola Herpai Vilmos Általános Iskolája Fülöpszállás 7. 5420 db Különdíjas pályázat nyertese
222 Gurmai Petra Mezohegyesi József Attila Általános Iskola,Kollégium és Alapfokú Muvészeti Iskola Mezohegyes 4.a 4770 db
223 Kantárné Kapin Veronika Nyírkarászi Váci Mihály Általános Iskola Nyírkarász 3.o 1856 db
224 Dávid Sándorné Hegyközi Nyelvoktató Szlovák Nemzetiségi Általános Iskola Pálháza 3.a 29400 db
225 Rigó István Ferto-táj Általános Iskola Hegyko 8. osztály 956 db
226 Takácsné Homa Éva Vásárosnaményi Eötvös József Általános Iskola és AMI Vásárosnamény 5.d. 699 db
227 Tompáné Licsauer Melinda Szent István Római Katolikus Általános Iskola Pápa 1.b 420 db
228 Cs. Kovácsné Horváth Katalin Csurgói Eötvös József Általános Iskola Arany János Általános Iskolája Somogyudvarhely 2.a 3480 db
229 Aranyné Szalai Tünde Szent János Katolikus Bölcsode, Óvoda, Általános Iskola és AMI Egyek 3.b 2212 db
230 Lupták Lászlóné Hegyközi Általános Iskola Pálháza, 8.b 1025 db
232 Szabóné Papp Lívia Tünde Diószegi Kis István Református Két Tanítási Nyelvu Általános Iskola és AMI Berettyóújfalu 6.B 1200 db
233 Matola Szilvia Tótszerdahelyi Zrínyi Katarina Horváth Általános Iskola Tótszerdahely 4. a 3400 db
234 Borbélyné Kovács Erika Tófeji "Kincskereso" Általános Iskola (Gutorfölde Telephely) Gutorfölde 2. a 2832 db
235 Óberfrankné Langó Erika Kerekegyházi Móra Ferenc Általános Iskola és AMI Kerekegyháza 2.a 2450 db
236 Domokos Andrea Hegyközi Általános Iskola Kovácsvágási II. Rákóczi Ferenc Tagintézmény Kovácsvágás 2-4. osztály 1643 db
237 Szabóné Rózsa Ildikó Szent István Római Katolikus Általános Iskola Pápa 4.b 397 db
239 Novák Zsolt Túróczy Zoltán Evangélikus Óvoda és Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvu Általános Iskola Nyíregyháza 6.b 1823 db
240 Botos Veronika Szlovák Általános Iskola, Óvoda és Kollégium Szarvas 1.a 5100 db
242 Moza-Venter Andrea Mikes Kelemen Katolikus Gimnázium és Technikum, Általános Iskola és Óvoda Battonya 8.b 2700 db
244 Varga-Bíró Szilvia Hajdúszoboszlói Bárdos Lajos Általános Iskola Hajdúszoboszló 4.a 1210 db
245 Úr Emese Széchenyi Zsigmond Általános Iskola és AMI Baracs 4. osztály 402 db
246 Szil-Méder Andrea Szili Szent István Általános Iskola és AMI Szil 6.a 430 db
247 Margit Kmotricza Szlovák Általános Iskola, Óvoda és Kollégium Szarvas 4.b 6890 db
248 Huszárné Németh Izabella Kmety György Evangélikus Általános Iskola és Óvoda Marcalto 6.o. 931 db
249 Tarkó Ákos Szlovák Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium Békéscsaba 4. osztály 2450 db
250 Tóth Zsuzsanna Patay István Általános Iskola Nyírmada 4.c 3600 db
251 Kovács Zoltán Deák Ferenc Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Muvészeti Iskola Zalaszentgrót 7.a 2000 db
252 Nagy Imréné Sarkadi Általános Iskola Kötegyáni Tagintézménye Kötegyán 7.k 4150 db
254 Brezsnyákné Baksi Ildikó Halmaji Gárdonyi Géza Általános Iskola Halmaj 3.b 1400 db
255 Hattinger Tímea Általános Iskola Tolcsva Tolcsva 7 3170 db
257 CSubákné Balázsi Erika Általános Iskola Tolcsva Tolcsva 1 5800 db
258 Beinschrothné Gazdag Ágnes Makói József Attila Gimnázium Makó 8.a 3300 db
259 Ferenc Rácz Balatonkeresztúri Festetics Kristóf Általános Iskola Balatonkeresztúr 5. osztály 4035 db
260 Timárné Rohály Éva Encsi Zrínyi Ilona Általános Iskola és AMI Encs 8.b 5065 db
261 Erostyákné Raffai Laura Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium és Kollégium Orosháza 7/8 23484 db
262 Szoke Erika Sarkadi Általános Iskola Kötegyáni Tagintézménye Kötegyán 6.k. 7500 db
263 Illésné Fehér Georgina Koroknay Dániel Tehetséggondozó Általános Iskola Mád 4. osztály 6200 db
264 Bodnár Eszter Kántor Mihály Általános Iskola Cigánd 7.a 12780 db
265 Guriczáné Kaposi Györgyi Marcali Noszlopy Gáspár Általános és AMI Mikszáth Kálmán Utcai ÁLtalános Iskolája Marcali 7.b 2533 db
266 Lukácsné Rápolti Gabriella Katalin Derecskei Bocskai István Általános Iskola és AMI Derecske 7.b 1093 db
267 Kovácsné Szatyin Ildikó Erzsébethelyi Általános Iskola Békéscsaba 4.a 892 db
269 Ilona Sütoné Pásztor Kenézloi Általános Iskola Kenézlo 4. osztály 32654 db
270 Lelkesné Kovács Eszter Dr. Batthyány- Strattmann László Általános Iskola Dunakiliti 3. 3375 db
271 Podmaniczki Éva OVMÁI Czina Sándor Tagintézmény Orosháza 5.e 1500 db
272 Paronainé Séra Gabriella Pácini Általános Iskola Pácin 8. a 1489 db
274 Zubán Károlyné Újkígyósi Széchenyi István Általános Iskola Újkígyós 5.b 1808 db
275 Kissné Rutterschmidt Éva Derecskei Bocskai István Általános Iskola és AMI Derecske 2.D 800 db
276 Irlandáné Varga Gabriella Egri Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimnázium Eger 6.a 738 db
277 Fiser Józsefné Füzesabonyi Teleki Blanka Általános Iskola és AMI Füzesabony 7.b 5892 db
278 Sóki Boglárka Nagyboldogasszony Katolikus Általános Iskola és Óvoda Csanádapáca 1.a 4970 db
279 Tóthné Lechner Katalin Koroknay Dániel Tehetséggondozó Általános Iskola Mád 7. a. 5500 db
280 Kovácsné Oncsó Adrienn Papi Kölcsey Ferenc Általános Iskola Pap 3.a 2200 db
281 Bimba Mónika Bocskai István Általános iskola, Muvészeti Iskola és Kollégium Hajdúnánás 6.e 2727 db
283 Pesti Györgyné Okányi Általános Iskola Okány 7. 2232 db
285 Fülöp Beáta Marcali Noszlopy Gáspár Általános és Alapfokú Muvészeti Iskola Marcali 7. a 1214 db
286 Mártáné Koi Ágnes Papi Kölcsey Ferenc Általános Iskola Pap 7 1000 db
287 Német Beáta Kozmutza Flóra Óvoda, Általános Iskola, Szakiskola, Kollégium, EGYMI Hódmezovásárhely 7. 1500 db
289 Kovácsné Uhrin Edit Savio Szent Domonkos Katolikus Általános Iskola és Óvoda Békéscsaba 3.B 1123 db
290 Kapus Istvánné Tiszacsegei Fekete István Általános Iskola Tiszacsege 6.a 1350 db
291 PALÁSTI ANDREA Szent József Kertvárosi Katolikus Ált. Isk. Hódmezovásárhely 7.a 300 db
292 Sotkó Mária Ilosvai Selymes Péter Általános Iskola Abaújszántó 4. b 4050 db
294 Rigó Veronika Oriszentpéteri Általános Iskola Oriszentpéter 5. 2040 db
296 Juhászné Ulviczki Zsófia JMKÁI Kazinczy Ferenc Tagiskola Tápiógyörgye 5.b 11000 db
298 Bendéné Erdei Emoke Bodrogkeresztúri Eötvös József Általános Iskola Bodrogkeresztúr 1.a 6400 db
299 Illésné Szombati Katalin Eötvös József Általános Iskola és AMI Vásárosnamény 3.b 1500 db
300 Kovács Andrea Mezohegyesi József Attila Általános Iskola Mezohegyes 6. a 2730 db
301 Márta Vargáné Szucs Mezohegyesi József Attila Általános Iskola, Kollégium és AMI Mezohegyes 1. a 1090 db
303 Fábrikné Király Klára Krisztina Árpád-házi Szent Margit Katolikus Általános Iskola és Óvoda Sátoraljaújhely 6 2469 db
304 Valachné Csajági Ildikó Újkígyósi Széchenyi István Általános Iskola Újkígyós 2.a 5526 db
305 CZAKÓ ATTILÁNÉ KÁROLYI GÁSPÁR ÁLTALÁNOS ISKOLA Gönc 1. osztály 4800 db
306 Kozmáryné Veres Edit Károlyi Gáspár Általános Iskola Gönc 6. 3040 db
307 Ferikné Dinkó Renáta Rétsági Általános Iskola Tolmácsi Tagintézménye Tolmács 1-4. 2700 db
308 Jónásné Fehér Veronika Kazinczy Ferenc Általános Iskola Tápiógyörgye 5.a 13636 db
309 Ámon Andorné Kiskorösi Bem József Általános Iskola Herpai Vilmos Általános Iskolája Fülöpszállás 1. a 6416 db
310 Hörcsik Zsuzsanna Hegyközi Általános Iskola Kovácsvágási II. Rákóczi Ferenc Tagintézménye Kovácsvágás 1-3. 1350 db
311 Ivánné Rédei Mariann Széchenyi István Katolikus Általános Iskola Füzesabony 8.b 11780 db
312 Tóthné Leskovics Ildikó Ajaki Tamási Áron Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Muvészeti Iskola, Óvoda és Bölcsode Ajak 1.a 2100 db
315 Nagy Péter Földesi Karácsony Sándor Általános Iskola és Alapfokú Muvészeti Iskola Földes 7.a 6327 db
316 Molnárné Szalóczi Renáta Koroknay Dániel Tehetséggondozó Általános iskola Mád 8.a 5675 db
318 Mészárosné Domján Szilvia Nagyboldogasszony Katolikus Általános Iskola és Óvoda Csanádapáca 5.osztály 1270 db
319 Mária Muskovszky Tiszalöki Kossuth Lajos Általános Iskola és Alapfokú Muvészeti Iskola Tiszalök 7.a 2571 db
321 Körömi Péterné Petofi Sándor Református Általános Iskola Sátoraljaújhely 4.a 7958 db
322 Kosztné Madai Erika Nagyboldogasszony Katolikus Általános Iskola és Óvoda Csanádapáca 1.B 1020 db
323 Sinkáné Kiss Anikó Erzsébethelyi Általános Iskola Békéscsaba 3.b 3000 db
324 Horváth Hilda Dr. Szántó Imre Általános Iskola Alsópáhok 2.a 550 db
325 Peidlné Kard Anita Dr. Fejerpataky László Általános Iskola Iváncsa 7. a. 6250 db
326 Tosérné Dezso Adrienn Hesz Mihály Általános Iskola Nógrád 6. 1000 db
327 Molnárné Lakatos Edina József Attila Általános Iskola, Kollégium és Alapfokú Muvészeti Iskola Mezohegyes E/2 760 db
328 Gutléber Istvánné Verpeléti Arany János Általános Iskola és Reményi Ede Alapfokú Muvészeti Iskola Verpelét 6.k 1700 db
329 Tamás Eszter Újvárosi Általános Iskola Baja 7.a. 1900 db
330 Dankó Ferencné Ajaki Tamási Áron Katolikus Általános Iskola és A.M.I , Óvoda és Bölcsode Ajak 2.b 2180 db
331 Hederics Gabriella Tabi Takáts Gyula Általános Iskola és AMI Tab 7.a 2657 db
333 Nagyhaju-Fleisz Júlia Széchenyi István Katolikus és Német Nemzetiségi Általános Iskola és Óvoda Mátészalka 5.a. 5000 db
334 Suarez Mária Klára Földesi Karácsony Sándor Általános Iskola és AMI Földes 6.b 4000 db
335 Osztroluczki-Kis Krisztina Renáta Szlovák Általános Iskola, Óvoda és Kollégium Szarvas 7.b 500 db
337 Molnár Csilla Mezohegyesi József Attila Általános Iskola, Kollégium és Alapfokú Muvészeti Iskola Mezohegyes 7.a 2500 db
338 Milotainé Balázs Szilvia Napkori Jósika Miklós Német Nemzetiségi Általános iskola Napkor 4. b 3580 db
340 Horváthné Tánczos Szilvia Csaba József Általános Iskola Csákánydoroszló 3.A. 2460 db
342 Ratatics Tiborné Ferto-táj Általános Iskola Hegyko 2.A 900 db
344 Stégermájer Anna Gyulai Implom József Általános Iskola Gyula 5.b 1884 db
345 Buzás Tünde Benka Gyula Evangélikus Angol Két Tanítási Nyelvu Általános Iskola, Óvoda és Alapfokú Muvészeti Iskola Szarvas 4.a 3250 db
346 Bodrogi Csilla Besnyoi Arany János Általános Iskola Besnyo 2.a 250 db
347 Varhola Melinda Petofi Sándor Református Általános Iskola Sátoraljaújhely 8.b 13010 db
348 Homoki Barnabásné Derecskei Bocskai István Általános Iskola és AMI Derecske 2.a 1900 db
349 Jakabné Galovics Eszter Györgyike Szent Margit Katolikus Általános Iskola Kunadacs 5.a 5800 db
350 Nagy István Széchenyi István Katolikus Általános Iskola Füzesabony 7.b 9885 db
351 Juhász Anikó Ilosvai Selymes Péter Általános Iskola Abaújszántó 1.a 4500 db
352 Kerékgyártóné Szabó Bernadett Nagyrábéi Móricz Zsigmond Általános Iskola Nagyrábé 1.a 4122 db
353 Kovács Éva Szabó Pál Általános Iskola és Alapfokú Muvészeti Iskola Vészto 4.a 800 db
354 Schmidt Péter Beremendi Általános Iskola és Alapfokú Muvészeti Iskola Beremend 2.a 600 db
355 Borsányi Piroska Szász Endre Általános Iskola és AMI Nagyberki 6.o. 5600 db
356 Misándiné Árvai Melinda Dr. Tóth Zoltán Általános Iskola és AMI Orgovány 2.a 5730 db
357 Süle Margit Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium és Kollégium Orosháza 5/8 5484 db
360 Gyimesi Réka Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola Kecskemét 5.A 5000 db
361 Leitnerné Csete Andrea Sárospataki II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Sárospatak 5.a 983 db
362 Fischerné Bene Krisztina Savio Szent Domonkos Katolikus Általános Iskola és Óvoda Békéscsaba 2. osztály 447 db
363 Zsuzsanna Fövényesi Kenézloi Általános Iskola Sárospatak 2-3. 2445 db
367 Kiss Andrea Derecskei Bocskai István Általános Iskola és AMI Derecske 3.b 2000 db
368 Éva Kissné Virtás Nyárády Mihály Általános Iskola Petofi Sándor Tagintézmény Nyírkércs 4. osztály 12100 db
369 Igali Edina Somogy Megyei Óvoda, Általános Iskola, Szakiskola, Kollégium és EGYMI Somogyvár 3-4. osztály 665 db
370 Katonáné Molnár Mária Derecskei Bocskai István Általános Iskola és AMI Derecske 6.c 1810 db
371 Patai Ferencné II. Rákóczi Ferenc Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvu Baptista Általános Iskola és Alapfokú Muvészeti Iskola Téglás 2.a 1889 db
372 Sáreczki-Markovics Katalin Derecskei Bocskai István Általános Iskola és Alapfokú Muvészeti Iskola Derecske 5.b 832 db
375 Vezsenyiné Csaba Gabriella Zákányszéki Általános Iskola és AMI Zákányszék 4.a 651 db
376 Baksay Judit Békéscsabai Petofi Utcai Általános Iskola Békéscsaba 8.c 1117 db
377 Lakatos-Tóth Anna Szikszai György Református Óvoda és Általános Iskola Makó 7.a 2370 db
378 Fejes Sándorné BARSI DÉNES ÁLTALÁNOS ISKOLA KOMÁDI 8.a 5000 db
379 Kovács Béláné Hesz Mihály Általános Iskola Nógrád 3.a 789 db
380 Péterné Sallai Andrea Taktakenézi Petofi Sándor Általános Iskola Taktakenéz 3. 6040 db
381 Czuczi Mihályné Bálint Mariann Derecskei Bocskai István Általános Iskola és AMI Derecske 7.a 640 db
383 Bukta Edina Szihalmi Általános iskola és AMI Szihalom 7.osztály 1200 db Különdíjas pályázat nyertese
384 Lestyanné Uhljar Éva Benka Gyula Evangélikus Angol Két Tanítási Nyelvu Általános Iskola, Óvoda és Alapfokú Muvészeti Iskola Szarvas 1.b 493 db
385 Jámborné Lestár Zsuzsanna Ragályi Balassi Bálint Általános Iskola Ragály 7. osztály 1400 db
386 PECSENYE SÁNDOR Hernádnémeti Református Általános Iskola, Két Tanítási Nyelvu és Alapfokú Muvészeti Iskola Kossuth Lajos Tagiskolája Újcsanálos 3.o 379 db
390 Kóti Balázsné Magyarhomorogi Szabó Pál Általános Iskola Magyarhomorog 1.a 3197 db
391 Feketéné Horváth Tímea Csuha Antal Baptista Általános Iskola, Gimnázium, Technikum és Szakképzo Iskola Nagyhalász 8.g 2680 db
392 Szilvia Kerekesné Tóth Napkori Jósika Miklós Német Nemzetiségi Általános Iskola Napkor 3.a 1900 db
393 Figura Zoltánné Petofi Utcai Általános Iskola Békéscsaba 6.b 1900 db
394 Loósné Nagy Ilona Derecskei Bocskai István Ált. Isk. és AMI Derecske 6.a 1729 db
395 Csengeriné Rékasi Brigitta Wesley János Iskola és Kollégium Abaújkér 8.a 4500 db
396 Bocsi Árpádné Pétervásárai Tamási Áron Általános Iskola Pétervására 3.a 1300 db
399 Simonné Székesi Beáta Fekete István Általános Iskola Nógrádsáp 2. 2487 db
401 Tormáné Szücs Ibolya Magyarhomorogi Szabó Pál Általános Iskola Magyarhomorog 3. a 6700 db
404 Molnár Jánosné Károlyi Gáspár Általános Iskola Gönc 4.a 1791 db
406 Pereiné Susánszki Judit Újkígyósi Széchenyi István Általános Iskola Újkígyós 1.b 1950 db
407 Fink Tamás Tiszalúci Arany János Általános Iskola Tiszalúc 8.a 3743 db
409 Csákfalviné Veniger Ágnes Vénkerti Általános iskola és AMI Debrecen 8.a. 1060 db
411 Moldván Krisztina Nyírbélteki Szent László Általános Iskola Nyírbéltek 8.a 48059 db
414 Kovácsné Leskovics Edit Kékcsei Arany János Általános Iskola Kékcse 2.a 1421 db
415 Stráhl Istvánné Érsekcsanádi Bíber János Általános Iskola Érsekcsanád 4.o 4614 db
416 Nagyné Barna Henriettt Kazinczy Ferenc Általános Iskola Tápiógyörgye 4.a 8400 db
417 Béres Gáborné Kavulák János Általános Iskola Berzence 1.a 5350 db
418 Kománé Malekovics Ildikó Kavulák János Általános Iskola Berzence 2.o. 7570 db
419 Durányikné Bonta Beáta Árpád-házi Szent Margit Katolikus Általános Iskola és Óvoda Sátoraljaújhely 3, osztály 7246 db
420 Krizsán Tiborné Széchenyi István Katolikus Általános Iskola Füzesabony 2.b 2100 db
421 Lebbenszki Andrea Arany János Református Általános Iskola és Óvoda Nagykorös 6.a 2660 db
422 Pintér Ildikó Nógrádsápi Fekete István Általános Iskola Nógrádsáp 7. 1185 db
423 Csoke József Szabadszállási Petofi Sándor Általános Iskola Szabadszállás ? 6640 db
425 Szeliné Nagy Krisztina Felsobüki Nagy Pál Általános Iskola Fertoszentmiklós 5,b 4627 db
426 Völgyi Sándorné Szent István Katolikus Óvoda és Általános Iskola Kétsoprony 3.a. 1688 db
427 Völgyi Sándor Szent István Katolikus Óvoda és Általános Iskola Kétsoprony 5.a. 2200 db
428 Koleszár Tímea Szent Piroska Görögkatolikus Általános Iskola Nyíracsád 1.a 200 db
429 Sznida-Pelyhe Nóra Esély Pedagógiai Központ, EGYMI, Pánczél Imre Tagintézmény Gyula 4. b 1200 db
430 Kollárné Tóth Anita Kavulák János Általános Iskola Berzence 4.o. 6831 db
431 Szeliné Nagy Krisztina Felsobüki Nagy Pál Általános Iskola Fertoszentmiklós 8,a 4400 db
432 Szucs Judit Sulyok István Református Általános Iskola Komádi 5. a 4015 db
433 FAZEKAS ILDIKÓ SZENT ISTVÁN ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS ALAPFOKÚ MUVÉSZETOKTATÁSI INTÉZMÉNY ADONY 2.B 2000 db
434 Györgyné Kardos Erzsébet Erika Kálvin téri Református általános Iskola Makó 3.a 3800 db
435 Benus Nikolett Mezohegyesi József Attila Általános Iskola, Kollégium és Alapfokú Muvészeti Iskola Mezohegyes 7.b 3750 db
436 Antal Ferencné Gégényi Gárdony Géza Általános Iskola Gégény 1.o 2561 db
437 Kazamér László Vásárosnaményi Eötvös József Általános Iskola és AMI Vásárosnamény 5.a 1000 db
438 Tejsiné Gajdács Márta Békéssámsoni Általános Iskola Békéssámson 8.a 1145 db
439 Uhrin Edit Lencsési Általános Iskola Békéscsaba 2.a 1545 db
440 Németh Ibolya Oriszentpéteri Általános Iskola Oriszentpéter 7. 11000 db
441 Kovács József Nagykállói Általános Iskola Nagykálló 5.a 300 db
442 Kakucsi Ferenc Földesi Karácsony Sándor Általános Iskola és Alapfokú Muvészeti Iskola Földes 8.b 2270 db
443 Kakucsiné Kányási Katalin Földesi Karácsony Sándor Általános Iskola és Alapfokú Muvészeti Iskola Földes 4.a 1400 db
444 klapperCS Dr. Fejérpataky Általános Iskola Iváncsa 7.b 7000 db
446 Dobos Matild Szent Margit Katolikus Általános Iskola Kunadacs 4.b 760 db
447 Nagyné Nagy Marianna Biharkeresztesi Bocskai István Általános Iskola Biharkeresztes 3.a 4156 db
448 Bedo Krisztina Szikszai György Református Óvoda és Iskola Makó 3.b 500 db
450 Dankó Gyula Mezohegyesi József Attila Általános Iskola Mezohegyes Kollégium 2. csoport 297 db
451 Baloghné Janka Tímea Létavértesi Arany János Általános Iskola Létavérts 4.c 1898 db
454 Szmetán Szilvia Fazekas Utcai Általános Iskola és Alapfokú Muvészeti Iskola Miskolc 6.c 900 db
455 Kacsmarik Tímea Wesley János Gyógypedagógiai Óvoda és Iskola Abaújkéri Tagintézménye Abaújkér 1-8. 4200 db
457 Dr. Bartáné Asztalos Erzsébet Zsákai Kölcsey Ferenc Általános Iskola Zsáka 4.o. 3000 db
458 Pazonyiné Radó Erika Derecskei Bocskai István Általános Iskola és AMI Derecske 1.b 2200 db
459 Ragyák Mária ÁRPÁD-HÁZI SZENT MARGIT KATOLIKUS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS ÓVODA Sátoraljaújhely 1.osztály 1222 db
461 Kohutné Oláh Mariann Dr. Hepp Ferenc Általános Iskola Békés 4.a 3300 db
462 Vígh Miklósné Tolcsvai Általános Iskola Tolcsva 5.a 6200 db
463 Martonné Erdei Gabriella Nagyboldogasszony Katolikus Általános Iskola és Óvoda Csanádapáca 2.a 2800 db
464 Juhász Adrienn Sárospataki II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Sárospatak 2.b 3488 db
465 Róbertné Patikás Sennyey Elza Általános Iskola Mandok 2.a 3691 db
466 Krizsánné Daskó Magdolna Debreceni Benedek Elek Általános Iskola Debrecen 5.b 437 db
468 Váncsodiné Csizmadia Katalin Derecskei Bocskai István Általános Iskola és AMI Derecske 4.c 4848 db
469 Farkas Éva Szent János Katolikus Bölcsode, óvoda, Általános Iskola és AMI Egyek 1.a 1300 db
472 Csatlós József Mátyás Király Katolikus Általános Iskola és Óvoda Kaszaper 7.a 1360 db
473 Gödri Dániel Szent Anna Katolikus Általános Iskola és Óvoda Szany 6.b 2500 db
474 Pappné Hantos Eniko Himeházi Általános Iskola és AMI Himesháza 8.a. 740 db
479 Anikó Vesza Létavértesi Arany János Általános Iskola Létavértes 1.a 500 db
480 Pribelszki László Szlovák Általános Iskola, Óvoda és Kollégium Szarvas 6.c 1480 db
481 Tercsiné Hetényi Viktória Izsáki Táncsics Mihály Általános Iskola és AMI Izsák 2.b 560 db
482 Merényi Lászlóné Ilosvai Selymes Péter Általános Iskola Abaújszántó 8.b 5800 db
483 Gémné Kovács Anita Kövy Sándor Általános Iskola és Alapfokú Muvészeti Iskola Nádudvar 5.d 2080 db
484 Furné Vajda Andrea Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Jó Pásztor Óvoda AMI Eger 4.b 452 db
485 Szepesi Gabriella Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola Kecskemét 7.a 420 db
486 Gyorfiné Horváth Éva Fáy András Általános Iskola és AMI Parád 4. 5838 db
487 Sánta Ildikó Csengelei Általános Iskola Csengele 4.osztály 1200 db
488 Bere Anna Mária FÖLDESI KARÁCSONY SÁNDOR ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS AMI Földes 5.a 4837 db
489 Zuró Józsefné Ajaki Tamási Áron Katolikus Általános Iskola Ajak 5.a 2460 db
490 Turányiné Balogh Beatrix Derecskei Bocskai István Általános Iskola és AMI Derecske 2.c 3700 db
491 Szabóné Lukács Éva Szent Anna Katolikus Általános Iskola Nyírtelek 8.a 5780 db
492 Siposné Pályi Pályi Melinda Lorántffy Zsuzsanna Református Általános Iskola Tiszakeszi 3.o 9000 db
493 Nagyné Orosz Beáta Gégényi Gárdonyi Géza Általános Iskola Gégény 4. osztály 600 db
494 Dömok Istvánné Kazinczy Ferenc Ált. Isk. Tápiógyörgye 6.a 2970 db
495 Baksa Ferencne Baksa Ferencné Nyíregyháza-Oros 7.b 3210 db
496 Varga Ildikó Derecskei Bocskai István Általános Iskola és AMI Derecske 4.d 460 db
497 Pekoláné Gyory Mária Gégényi Gárdonyi Géza Általános Iskola Gégény 5.o. 800 db
498 Korbely Szilvia Csabacsudi Trefort Ágoston Általános Iskola Csabacsud 1.a 581 db
499 Zima Éva Csabacsudi Trefort Ágoston Általános Iskola Csabacsud 2.a 500 db
500 Hornokné Szabó Tímea Csabacsudi Trefort Ágoston Általános Iskola Csabacsud 3.a 2094 db
502 Filyó Beáta Csabacsudi Trefort Ágoston Általános Iskola Csabacsud 5.a 610 db
503 Pekárné Bakulya Tünde Csabacsudi Trefort Ágoston Általános Iskola Csabacsud 7.a 2788 db
504 Lipták Mariann Csabacsudi Trefort Ágoston Általános Iskola Csabacsud 8.a 8643 db
505 Melis Erika Csabacsudi Trefort Ágoston Általános Iskola Csabacsud 6.a 340 db
506 Ráncsikné Tuboly Katalin Oriszentpéteri Általános Iskola Pankaszi Telephelye Pankasz 1-3-4.osztály 1000 db
508 Bozsoki Éva Széchenyi Zsigmond Általános Iskola és AMI Árpád Fejedelem Tagiskolája Eloszállás 3.o 1700 db
511 Baloghné Berkó Margit Eötvös József Általános Iskola Bodrogkeresztúr 7.a 9200 db
514 Laukó Éva Mária Pitvarosi Petofi Sándor Általános Iskola és AMI Pitvaros 6. osztály 760 db
515 Englerné Buvár Terézia Makói Általános Iskola és Alapfokú Muvészeti Iskola Királyhegyesi Tagintézménye Királyhegyes 1-4. k összevont osztály 16200 db
516 Baloghné Enyedi Gyöngyike Nyírgelsei Kölcsey Ferenc Általános Iskola Nyírgelse 2. 995 db
517 Sümegi Tímea Lorántffy Zsuzsanna Református Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium Deák Ferenc Általános Iskolája Kehidakustány 4.a 6776 db
518 Nagy Ildikó Derecskei Bocskai István Általános Iskola és AMI Derecske 4.a 1400 db
519 Buda Melinda Fáy András Általános Iskola és Muvészeti Iskola Parád 2. osztály 1790 db
520 Szucsné Kálnási Anna Fehérgyarmati Deák Ferenc Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium Fehérgyarmat 7.k 1800 db
521 Dusekné Gombaszegi Judit Verpeléti Arany János Általános Iskola és Reményi Ede AMI Verpelét 8.k 2100 db
523 Birkás Barbara Zsigmond Király Általános Iskola Pásztó 1.a 6315 db
524 Perák Nóra Szent László Király Általános Iskola Somogyvár 7. 1154 db
525 Paulinyiné Kovács Rita Hesz Mihály Általános Iskola Nógrád 2. a 400 db
526 Licskáné Polgár Márta Dr. Hepp Ferenc Általános Iskola Békés 2.a 913 db
527 Szabóné Csoke Tünde Verpeléti Arany János Általános Iskola és Reményi Ede Alapfokú Muvészeti Iskola Verpelét 4.k 3367 db
528 Marczin Lászlóné Derecskei Bocskai István Általános Iskola és AMI Derecske 1.c 1200 db
529 Tóthné Szilvási Andrea Kavulák János Általános Iskola Berzence 8. a 10029 db
530 Hruskáné Molnár Mária Szlovák Általános Iskola Óvoda és Kollégium Szarvas 4.a 656 db
532 Tóthné Bálint Zsuzsanna Szent Margit Katolikus Általános Iskola Kunadacs 2.a 1300 db
533 Bezsenyi Orsolya Kossuth Lajos Evangélikus Általános Iskola és AMI Soltvadkert 2.b 7500 db
534 Popovics Lajosné Nyárády Mihály Általános Iskola Petofi Sándor Tagintézménye Nyírkércs 8.a 8380 db
535 Harangozó Lászlóné Újkígyósi Széchenyi István Általános Iskola Újkígyós 4.a 3592 db
536 Novákné Töviskes Annamária Szent János Katolikus Bölcsode, Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Muvészeti Iskola Egyek 5.a 460 db
537 Kovács Nikoletta Cecília Erzsébethelyi Általános Iskola Békéscsaba 2.c 3892 db
538 Feketéné Rabb Edit Lakiteleki Eötvös Loránd Általásos Iskola Buzás János Tagintézménye Nyárlorinc 3. 4948 db
539 Finta Ágnes Ványai Ambrus Általános Iskola és Alapfokú Muvészeti Iskola Dévaványa 3.c-4.c 5000 db
541 Maszlag Gáborné Nagymágocsi Hunyadi János Általános Iskola Nagymágocs 2.o 1239 db
542 Varga-Nagy Tímea Mária Ilosvai Selymes Péter Általanos Iskola Abaújszántó 6.a 2800 db
544 Lukács Gabriella Eszter Hegyközi Nyelvoktató Szlovák Nemzetiségi Általános Iskola Pálháza 5.a 3450 db
545 Bognár-Kardos Andrea Szent László Király Általános Iskola Somogyvár 8.o 1704 db
546 Magyar Katalin Rátkai Német Nemzetiségi Általános Iskola Rátka 6.osztály 11186 db
547 Novográdeczné Balogh Anna Kavulák János Általános Iskola Berzence 6. a 17600 db
548 Nézics Józsefné Kavulák János Általános Iskola Berzence 3.A 5700 db
549 Csapó Csabáné Batthyány Károly Általános Iskola Igal 3.a 990 db
551 Kéningerné Lekli Anikó Napkori Jósika Miklós Német Nemzetiségi Általános Iskola és Alapfokú Muvészeti Iskola Napkor 8. A 29200 db
552 Varga Ferenc Napkori Jósika Miklós Német Nemzetiségi Általánis Iskola és AMI Napkor 7.a 2430 db
553 Kapi László István Magyar-Szlovák Két Tanítási Nyelvu Nemzetiségi Általános Iskola és Kollégium Sátoraljaújhely 6.osztály 1780 db
555 Sándorné Balogh OVMÁI Czina Sándor Tagintézménye Orosháza 7.e 3150 db
558 Leiterné Riczu Erika II. Rákóczi Ferenc Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvu Baptista Általános Iskola és AMI Téglás 3.b 1910 db
560 Dóra Dakosné Balogh Nagyrozvágyi Általános Iskola Nagyrozvágy 5.osztály 11800 db
563 Makóné Csorvási Csilla Bocskai István Általános Iskola, Alapfokú Muvészeti Iskola és Kollégium Hajdúnánás 2.d 4970 db
564 Gyorfiné Rózsa Katalin Zsadányi Református Általános Iskola Zsadány 7. a 1769 db
565 Pataki Ildikó Domaszéki Bálint Sándor Általános Iskola és AMI Domaszék 1.m 3800 db
566 Magyar Zoltán Ilosvai Selymes Péter Általános Iskola Abaújszántó 8.a 8482 db
568 Ilona Kertainé Bognár Rábapatonai Petofi Sándor Általános Iskola Rábapatona 8.b 2736 db
569 Uriné Kelenczés Anita Mezohegyesi József Attila Általános Iskola, Kollégium és Alapfokú Muvészeti Iskola Mezohegyes 1.b 3700 db
570 Ökrös Márta Implom József Általános Iskola Gyula 1.c 600 db
571 Terecskei Zsoltné Izsáki Táncsics Mihály Általános Iskola és Alapfokú Muvészeti Iskola Izsák 8.d 1360 db
573 Mezo Csabáné Móricz Zsigmond Görögkatolikus Óvoda és Kéttannyelvu Általános Iskola Mátészalka 2.a 2735 db
574 Kacsmarik Tímea Wesley János Gyógypedagógiai Óvoda és Iskola Abaújkéri Tagintézménye Abaújkér 5-8. 1100 db
575 Pepero Miklós Csokonai Vitéz Mihály Református Gimnázium Általános Iskola és Kollégium Csurgó 7.A. 4183 db
576 Tóthné Bóna Márta Szent István Római Katolikus Általános Iskola Pápa 8.b 4334 db
577 Virágos Zoltán Nagymágocsi Hunyadi János Általános Iskola Nagymágocs 7.o. 2119 db
578 Jánosi Béla Szabadszállási Petofi Sándor Általános Iskola Szabadszállás 8.a 11846 db
579 Lengyel Brigitta Dunapataji Kodály Zoltán Általános Iskola és AMI Dunapataj 8.a 2580 db
580 Darvasi Márta Orosházi Vörösmarty Mihály Általános Iskola Czina Sándor Tagintézmény Orosháza 4.e 800 db
581 Gyurákovics Ildikó Somogy Megyei Óvoda, Általános Iskola, Szakiskola, Kollégium és EGYMI Somogyvár 5. 1650 db
582 Molnárné Pelei Andrea Létavértesi Arany János Általános Iskola Létavértes, Nagyléta 7.b 1560 db
583 Bora Istvánné Létavértesi Arany János Általános Iskola Létavértes, Nagyléta 4.a 2730 db
584 Sós Mária Tabán Általános Iskola és Alapfokú Muvészeti Iskola Szeged 6.a 300 db
585 Nagy Ildikó Himesházi Általános Iskola és Alapfokú Muvészeti Iskola Himesháza 5. osztály 509 db
586 Farkas Rita Nagyszénási Czabán Samu Általános Iskola Nagyszénás 5. osztály 1200 db
587 Kiss Józsa Aliz Nyékládáhzi Kossuth Lajos Általános Iskola Nyékládháza 7.a 6300 db
588 Balla Lászlóné Nyírtassi Tas Vezér Általános Iskola Nyírtass 7.a 1376 db
589 Fábián Andrea Bocskai István Általános Iskola, Alapfokú Muvészeti Iskola és Kollégium Hajdúnánás 5.b 760 db
590 Baloghné Fülöp Emília Földesi Karácsony Sándor Általános Iskola és Alapfokú Muvészeti Iskola Földes 6.a 1600 db
592 Lászlóné Nagy Kazinczy Ferenc Általános Iskola Tápiógyörgye 2.a 1100 db
593 Mile Tünde Ágnes Sombereki Általános Iskola, Óvoda és Alapfokú Muvészetoktatási Intézmény Dunaszekcsoi Tagiskolája Dunaszekcso 4.a 6043 db
594 zelnikné Török Ilona Mogyoródi Szent László Ált. Isk. Mogyoród 6.c 640 db
595 Vermes Rita Újkígyósi Széchenyi István Általános Iskola Újkígyós 6.a 3000 db
596 Kusper László Petofi Sándor Református Általános Iskola Sátoraljaújhely 7.a 2280 db
598 Tamás Tímea Lorántffy Zsuzsanna Református Általános Iskola Tiszakeszi 6.b 9000 db
600 Királyné Salap Anita Lorántffy Zsuzsanna Református Általános Iskola Tiszakeszi 1. osztály 4485 db
601 Pozsárné Szeitl Ildikó Ácsi Gárdonyi Géza Általános Iskola Ács 6. c 674 db
602 Farkasné Magyar Anikó Nagyboldogasszony Római Katolikus Gimnázium, Általános Iskola és Alapfokú Muvészeti Iskola Kaposvár 3.b 2400 db Különdíjas pályázat nyertese
604 Ivicz Lázár Józsefné Tiszaalpári Árpád Fejedelem Általános Iskola Tiszaalpár 4.a 2900 db
605 Pelle Gabriella Nagymágocsi Hunyadi János Általános Iskola Nagymágocs 4.o 2432 db
606 Tatár Barbara Orosházi Református Két Tanítási Nyelvu Általános Iskola Orosháza 3.c 2137 db
608 Papp Edit Szalay Sámuel Református Két Tanítási Nyelvu Általános Iskola Miskolc 4.a 2600 db
609 Varró Gáborné Kazinczy Ferenc Általános Iskola Tápiógyörgye 6.b 8100 db
611 Molnár Péterné Ferto-táj Általános Iskola Hegyko 4. 1029 db
612 Lukácsné Gyöngyösi Irma II. Rákóczi Ferenc Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvu Baptista Általános Iskola és AMI Téglás 3.c 3200 db
613 Hajgató Noémi Újkígyósi Széchenyi István Általános Iskola Újkígyós 3,a 1650 db
615 Tormáné Szabó Ilona Ajaki Tamási Áron Katolikus Általános Iskola és AMI Ajak 4.a 6360 db
616 Kiss-Menyhárt Éva Szent János Katolikus Bölcsode, Óvoda, Általános Iskola és AMI Egyek 5.b 6004 db
617 Szemán Jenoné Hegyközi Általános Iskola Pálháza Pálháza 1. 3800 db
618 Salgóvári Ida Patay István Általános Iskola Nyírmada 2.b 1500 db
619 Nyúl Anna Kiskorösi Bem József Általános Iskola Boróka Általános Iskolája Bócsa 2 2800 db
620 Bertalanné Bodri Anikó SZZSI Árpád Fejedelem Általános Iskola Eloszállás 5.b 5980 db
621 Edit Kaprinyákné Ádám Bocskai István Általános Iskola, Alapfokú Muvészeti Iskola és Kollégium Hajdúnánás 4. a 61 db
622 Csajáginé Nyúl Magdolna Lakiteleki Eötvös Általános Iskola Búzás János Tagintézménye Nyárlorinc 1. osztály 5022 db
623 Bácskai Veronika II.Rákóczi Ferenc Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvu Baptista általános Iskola és Alapfokú Muvészeti Iskola Téglás 4.b 700 db
624 Sinkáné Morán Gabriella Petneházy Dávid Általános Iskola és Alapfokú Muvészeti Iskola Petneháza 1. o. 3750 db
625 Magyar Mária Újkígyósi Széchenyi István Általános Iskola Újkígyós 7. b 3600 db
626 Séra Enikö Széchenyi István Katolikus Német Nemzetiségi Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvu általános Iskola és Óvoda Mátészalka 3.b 4100 db
627 Balla Anikó Miskolc-Diósgyori Református Általános Iskola és Óvoda Miskolc 4.b 1827 db
628 Nagy Sándorné II. Rákóczi Ferenc Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvu Baptista Általános Iskola és AMI Téglás 3.a 2311 db
629 Benke Csaba Ottóné Sulyok István Református Általános Iskola Komádi 3.a 10189 db
630 Pányáné Vályi Marianna Derecskei Bocskai István Általános Iskola és AMI Derecske 4.b 2000 db
631 Szántóné Borbély Angéla Nicolae Balcescu Román Gimnázium és Általános Iskola Gyula 6.b 1486 db
632 Alekszi- Kiss Csilla Derecskei Bocskai István Áltanos Iskola és AMI Derecske 1.a 1600 db
633 Kovács Krisztina Várday Kata Református Általános Iskola Gimnázium és Kollégium Kisvárda 8b 3017 db
634 Alekszáné Lipták Éva Dr. Hepp Ferenc Általános Iskola Békés 7.a 424 db
635 Parádáné Ragány Csilla Ajaki Tamási Áron Katolikus Általános Iskola,és AMI, Óvoda és Bölcsode Ajak 6.b 3165 db
636 pecsenyéne soltesz judit Ilosvai Selymes Péter Általános Iskola Abaújszántó 2 .a 3600 db
638 Nyitrai Attila Tolnay Lajos Általános Iskola Inárcs 7.b 400 db
639 Miskucza Tünde Mezohegyesi József Attila Általános Iskola, Kollégium és AMI Mezohegyes 5.a 5393 db
640 Balla Jánosné Szent János Katolikus Bölcsode, Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Muvészeti Iskola Egyek 8.a 12940 db
641 Méhes Ágnes SZ ZS I Árpád Fejedelem Tagiskola Eloszállás 4.a 1800 db
642 Kovácsné Nyerges Tünde Újkígyósi Széchenyi István Általános Iskola Újkígyós 4.b 2100 db
643 Törökné Bíró Erika Földesi Karácsony Sándor Általános Iskola és Alapfokú Muvészeti Iskola Földes 5.b 1093 db
644 Daróczi Ildikó BocskaiIstván Általános Iskola, Alapfokú Muvészeti Iskola és Kollégium Hajdúnánás 7.a 2200 db
645 Kocsis Rita Rábapatonai Petofi Sándor Általános Iskola Rábapatona 5. 1940 db
646 Radó Lászlóné IV. Béla Király Általános Iskola Segesd 7.a 2200 db
647 Serfozo Marianna Újkígyósi Széchenyi István Általános Iskola Újkígyós 8.b 2400 db
648 Kalányosné Szentiványi Ildikó Szent László Király Általános Iskola Telephelye Somogyvámos 1.-2-.3.-4. 3400 db
650 Pikóné Szabó Tünde Kántor Mihály Általános Iskola Cigánd 3.a 5204 db
651 Kliszkiné Varga Anikó Hunyadi Mátyás Általános Iskola és Alapfokú Muvészeti Iskola Perkáta 2.a 5600 db
653 Jánvári Rita Patay István Általános Iskola Nyírmada 8. a 3480 db
654 Szabó Eszter Orsolya Dr. Tóth Zoltán Általános Iskola és Alapfokú Muvészeti Iskola Orgovány 6.a 912 db
655 Ötvösné Tóth Ágnes Bocskai István Általános Iskola, Alapfokú Muvészeti Iskola és Kollégium Hajdúnánás 4.f 1380 db
657 Rózsáné Szalma Katalin Kiss Ferenc Általános Iskola és AMI Ásotthalom 5.a 2044 db
658 Virág Zoltán Békéssámsoni Általános Iskola Békéssámson 7.a 6085 db
659 Márta Mariann Petneházy Dávid Általános Ikola és Alapfokú Muvészeti Iskola Petneháza 4.o. 26800 db
661 Dobó Márta Domaszéki Bálint Sándor Általános Iskola és AMI Domaszék 7.a 4480 db
663 Kristonné Kovács. Rita Dr.Berze Nagy János Általános Iskola Besenyotelek 3.o. 659 db
666 Juhászné Korösi Mária Verpeléti Arany János Általános Iskola és Reményi Ede Alapfokú Muvészeti Iskola Verpelét 3.k 400 db
668 Szabóné Szász Katalin Szent István Katolikus Óvoda és Általános Iskola Kétsoprony 8.A 1180 db
669 Nádházi Erzsébet Bereczki Máté Általános Iskola Kunágota 3.a 7878 db
671 Varga Albertné Szent Mihály Katolikus Általános Iskola és Óvoda Bánréve 8.a 8224 db
672 Fekete Csaba Szent Erzsébet Katolikus Általános Iskola Sárospatak 3.a 4106 db
673 Plaszkó Béla Boldogkováraljai Körzeti Általános Iskola Boldogkováralja 7. 3000 db
674 Szenohradszkiné Kákonyi Gabriella Kiskorösi Bem József Általános Iskola Kiskorös 3.b 472 db
677 Berkes Helga Verpeléti Arany János Általános Iskola és REAMI Verpelét 2.k 4400 db
678 Királyné Havran Ilona Mocsáry Antal Általános Iskola Karancslapujto 4.a 776 db
680 Hegedusné Trencsényi Katalin Gégényi Gárdonyi Géza Általános Iskola Gégény 7.o 5400 db
681 Kiss Andrea Kiss Ferenc Általános Iskola és AMI Ásotthalom 7. 7123 db
682 Györgyi Koszecz Erzsébethelyi Általános Iskola Békéscsaba 8.d 1700 db
683 Gergely - Szabó Anikó Patay István Általános Iskola Nyírmada 8.c 2300 db
684 Hujbert Tamás Nógrádsápi Fekete István Általános Iskola Nógrádsáp 8.a 2126 db
685 Lenhardt Eniko Újkígyósi Széchenyi István Általános Iskola Újkígyós 6.b 1460 db
686 Ács Imréné Czóbel Minka Tagintézmény Anarcs 2.A 700 db
687 Jánckiné Erdélyi Erika Nyírcsászári-Bátorliget-Terem-Nyírderzsi Általános Iskola Nyírcsászári 4.a. 3459 db
688 Karakasné Nagy Katalin Lorántffy Zsuzsanna Református Általános Iskola Tiszakeszi 6.a 14500 db
689 Kovácsné Rutkai Ildikó Ajaki Tamási Áron Katolikus Általános Iskola és AMI, Óvoda és Bölcsode Ajak 1.b 860 db
690 Gerbovits Mónika Andocsi Szent Ferenc Általános Iskola és AMI Andocs 4a 10266 db
692 Zsarnóczki Erzsébet Ilosvai Selymes Péter Általános Iskola Abaújszántó 7.b 12940 db
693 Rozmer Zsuzsanna Himesházi Általános Iskola és AMI Himesháza 6. 2024 db
694 Tiborné Gajdács Erzsébethelyi Általános Iskola Békéscsaba 2.a 1620 db
696 Kardos Edit Encsi Zrínyi Ilona Általános Iskola és AMI Encs 2.c 2248 db
697 Vigné Vári Anikó Szikszai György Református Óvoda és Általános Iskola Makó 8.a 400 db
698 Hadházi Istvánné Homrogdi Görögkatolikus Általános Iskola és Óvoda Homrogd 6. a 1300 db
699 Bukszárné Kalas Judit Homrogdi Görögkatolikus Általános Iskola és Óvoda Homrogd 2.a 1050 db
702 Király Istvánné Okányi Általános Iskola Okány 2.o 2100 db
703 Baloghné Aradszki Gyöngyi Erzsébethelyi Általános Iskola Békéscsaba 5.c 1930 db
704 Varga Angéla Békéssámsoni Általános Iskola Békéssámson 2.a 7300 db
705 Bodnárné Angyal Piroska Hegyközi Általános Iskola Pálháza 7.a 9540 db
706 Karacs - Kovács Bernadett Földesi Karácsony Sándor Általános Iskola és AMI Földes 2.a 6400 db
708 Berényi Edit SZZSI Árpád Fejedelem Általános Iskola Eloszállás 2.a 2515 db
709 Magyarné Tóth Ildikó KARCSAI ÁLTALÁNOS ISKOLA Karcsa 8.a. 3145 db
712 Süveges- gyorfi miklós Szent Mihály Katolikus Általános Iskola Serényfalvai Tagiskola Serényfalva 2. osztály 4900 db
713 Hogyesné Kovács Ildikó Zsadányi Református Általános Iskola Zsadány 2. 2600 db
714 Ibolya Bíróné Domokos Földesi Karácsony Sándor Általános Iskola és AMI Földes 8a 1137 db
715 Tóthné Nagy Hajnalka Pácini Általános Iskola Pácin 2. a 3651 db
716 Szénásiné Orhalmi Nicolette Szegedi Orczy István Általános Iskola Szeged 4.b 933 db Különdíjas pályázat nyertese
717 Kovács Rita Ilosvai Selymes Péter Általános Iskola Abaújszántó 3. A 1635 db
718 Pintér Tamásné Segesdi IV. Béla Király Általános Iskola Segesd 2.a 1900 db
719 Lázár Emese Nagyboldogasszony Katolikus Általános Iskola és Óvoda Csanádapáca 8. 2450 db
720 Kiszelyné Kór Márta Békéscsabai Petofi Utcai Általános Iskola Békéscsaba 3.a 2085 db
721 Kiss Elodné Mihályi Általános Iskola Mihályi 8.osztály 2017 db
722 Czap Attila Patay István Általános Iskola Nyírmada 3.A 1780 db
723 Zemó Lászlóné Újkígyósi Széchenyi István Általános Iskola Újkígyós 7.a 6450 db
724 Borbély Erika Kétegyházi Román Nemzetiségi Általános Iskola és Óvoda Kétegyháza 7.osztály 6000 db
725 Vucseta Nóra Kiss Ferenc Általános Iskola és AMI Ásotthalom 6. 500 db
726 Kliebert Anita Patay István Általános Iskola Nyírmada 1.c 1223 db
727 Takács Balázs IV. Béla Király Általános Iskola Segesd 6.a. 1000 db
728 Kardosné Volford Klára Domaszéki Bálint Sándor Általános iskola és AMI Domaszék 4.b 1740 db
729 Vidra Zsuzsanna Jászboldogházi Mátyás Király Általános Iskola és AMI Kazinczy Ferenc Tagiskola Tápiógyörgye 8.a 6300 db
730 Szerafin Tünde Szent László Katolikus Gimnázium, Technikum, Két Tanítási Nyelvu Általános Iskola, Kollégium és Óvoda Kisvárda 7. A 1012 db
731 Gál Ildikó Ilosvai Selymes Péter Általános Iskola Abaújszánto 4.a 8606 db
732 Tamás Zita Koroknay Dániel Általános Iskola Mád Mád V. osztály 6628 db
733 László Korcsog Újkígyósi Széchenyi István Általános Iskola Újkígyós 5/A 1345 db
734 Nagy Andrea Dudari Általános Iskola Dudar 8. osztály 300 db
735 Magyar Anita Koroknay Dániel Általános Iskola Mád Mád III. osztály 3200 db
736 Kissné Varró Erika Jászboldogházi Mátyás Király Általános Iskola Kazinczy Ferenc Tagiskolája Tápiógyörgye 1.a 8405 db
738 Feke Ildikó Jászboldogházi Mátyás Király Általános Iskola Kazinczy Ferenc Tagiskolája Tápiógyörgye 4.b 3726 db
739 Váradi-Nagy Judit Szegedi Kis István Református Gimnázium, Technikum, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium Békés 5.a 800 db
740 Stafira-Lovas Ilona Gál Ferenc Egyetem Szarvasi Gyakorló Általános Iskola Szarvas 8. osztály 407 db
742 Puskásné Pásztor Ildikó Dr. Hepp Ferenc Általános Iskola Békés 6.c 2100 db
743 Dr. Siposné Szilágyi Ildikó Edit Vásárosnaményi Eötvös József Általános Iskola és Alapfokú Muvészeti Iskola Vásárosnamény 6.c 2477 db
745 Szabóné Pápa Edit Izsáki Táncsics Mihály Általános Iskola és Alapfokú Muvészeti Iskola Izsák 6.b 1024 db
746 Pappné Nagy Anna Zsákai Kölcsey Ferenc Általános Iskola Zsáka 7. 2980 db
747 Utasi Attiláné Dr. Tóth Zoltán Általános Iskola és AMI Orgovány 4.a 1960 db
748 Pacuk Viktória Patay István Általános Iskola Nyírmada 6.a 1702 db
749 Péter Pacuk Patay István Általános Iskola Nyírmada 7.c 1200 db
751 Sinka Anita Lakiteleki Eötvös Általános Iskola Buzás János Tagintézménye Nyárlorinc 5. osztály 1910 db
752 Lipcsei Gáborné Sárospataki II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Sárospatak 3. b 2100 db
753 Váradi Miklós Újkígyósi Széchenyi István Általános Iskola Újkígyós 8.a 299 db
754 Ónadiné Tokés Ildikó Tiszavasvári Kabay János Általános Iskola Tiszavasvári 3.c 1150 db
756 Pánczél Anita Constantinum Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Technikum, Kollégium Kiskunfélegyháza 1.a 766 db
757 TOMASOVSZKINÉ DÁNYI CSILLA SZLOVÁK ÁLTALÁNOS ISKOLA, ÓVODA ÉS KOLLÉGIUM SZARVAS 6.b 960 db
758 Fábián Balázs Besnyoi Arany János Általános Iskola Besnyo 6.a 2000 db
759 Remes Lászlóné Szent István Katolikus Óvoda és Általános Iskola Kétsoprony 6. a 2287 db
760 Demkó Ildikó Ágnes Orosházi Vörösmarty Mihály Általános Iskola Czina Sándor Tagintézménye Orosháza 2.e 820 db
762 Eke Mihályné Salamon Judit Szent István Katolikus Óvoda és Általános Iskola Kétsoprony 7. a 5785 db
763 Neubauer Zoltánné Kossics József Kétnyelvu Általános Iskola és Óvoda Felsoszölnök 2. 365 db
764 Taraczközi Lenke Szent Margit Katolikus Általános Iskola Kunadacs 1. osztály 1430 db
769 Torma Péter Sarkadi Általános Iskola Sarkad 8.C 1091 db
770 Lajterné Gál Ildikó Érsekcsanádi Bíber János Általános Iskola Érsekcsanád 2.o. 2090 db
771 Csikóné Magosányi Edit Sárospataki II.Rákóczi Ferenc Általános Iskola Sárospatak 1.b 16700 db
772 Ráfi Krisztina Szent István Katolikus Óvoda és Általános Iskola Kétsoprony 1. o 1210 db
773 Takács András Zalalövoi Általános Iskola és Alapfokú Muvészeti Iskola Zalalövo 6.b 760 db
774 Cioca Bernadett Paula Újkígyósi Széchenyi István Általános Iskola Újkígyós 1.a 1120 db
775 Székely Edit Szegedi Kis István Református Gimnázium, Technikum, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium Békés 2.a 1250 db
776 Nagyné Folkmayer Eniko Rábapatonai Petofi Sándor Általános Iskola Rábapatona 1.a 1570 db
777 Kozóné Stern Eszter Szentgotthárd és Térsége Általános Iskola és Gimnázium Arany János 1-4. Évfolyamos Általános Iskolája Szentgotthárd 1. a 4400 db
778 Erdész Márta Gyulai Implom József Általános Iskola Gyula 3.b 5500 db
779 Virág Némethné Timár Oriszentpéteri Általános Iskola Oriszentpéter 4. osztály 2660 db
780 Erdélyi Istvánné Képes Géza Általános Iskola Mátészalka 2.b. 3850 db
781 Mátyusné Majoros Tímea Verpeléti Arany János Általános Iskola és R.E.A.M.I. Verpelét 5.k 1910 db
782 Fekete Rózsa Kalocsai Eperföldi Sportiskolai Általános Iskola Kalocsa 3.a 700 db
783 Törökné Tóháti Erzsébet II Rákóczi Ferenc Magyar- Angol Két Tanítási Nyelvu Baptista Ál. Isk. és AMI Téglás 7.c 1745 db
784 Rózsáné Tardi Erzsébet Hajdúböszörményi Bethlen Gábor Általános Iskola Hajdúböszörmény 4.a 5500 db
785 Kiss János Gégényi Gárdonyi Géza Általános Iskola Gégény 3.a 3000 db
786 Takács József Czóbel Minka Tagintézmény ANARCS 8.o 1910 db
787 Katona Dániel Kossics József Kétnyelvu Általános Iskola és Óvoda Felsoszölnök 7.osztály 354 db
788 Labricz Gabriella Kossics József Kétnyelvu Általános Iskola és Óvoda Felsoszölnök 1. osztály 7500 db
789 Kisné Sajben Kitti Dr. Hepp Ferenc Általános Iskola Békés 6.b 1017 db
790 Serák Gabriella SZZSI és AMI Árpád Fejedelem Tagiskola Eloszállás 7.a 3800 db
791 Basticz Józsefné Perkátai Hunyadi Mátyás Általános Iskola és AMI Perkáta 3. b 1780 db
792 Miskolcziné Muzsalyi Éva Kazinczy Ferenc Általános Iskola Tápiógyörgye Tápiógyörgye 3. 14638 db
793 Király István Lorántffy Zsuzsanna Református Általános Iskola Tiszakeszi 8.o 3000 db
794 Péterné Bodnár Nóra Ilosvai Selymes Péter Általános Iskola Abaújszántó 3.b 1100 db
795 Dr. Reznerné Viczián Erszébet Izsáki Táncsics Mihály Általános Iskola és Alapfokú Muvészeti Iskola Izsák 1.c 650 db
796 Doviscsákné Szabó Valéia Éltes Mátyás Általános Iskola,Szakiskola.Készségfejleszto Iskola és Kollégium Nyírbátor 1-2. 630 db
797 Takács Zoltánné Geszti Arany János Általános Iskola Geszt 2. osztály 1400 db
798 Dienesné Nemes Zsuzsa Tiszacsegei Fekete István Általános Iskola Tiszacsege 7.c 1900 db
799 Hurtik János Szentgotthárd és Térsége Általános Iskola és Gimnázium Széchenyi István 5- 8. Évfolyamos Általános Iskolája Szentgotthárd 7. b 2182 db
800 Terjék Bettina Kántor Mihály Általános Iskola Cigánd 8.c 1661 db
801 Zsikai Péter Nagyboldogasszony Katolikus Általános Iskola és Óvoda Csanádapáca 6.o 1590 db
802 Miháldinecz József Kavulák János Általános Iskola Berzence 7.a 4476 db
804 Huszár Katalin Dr. Fejérpataky László Általános Iskola Iváncsa 4.a 850 db
805 Zakócs Veronika Oriszentpéteri Általános Iskola Oriszentpéter 1. osztály 1805 db
806 Margit Balogh Lorántffy Zsuzsanna Református Általános Iskola Tiszakeszi 7.a 8100 db
807 Kulcsárné Katus Erzsébet Oriszentpéteri Általános Iskola Oriszentpéter 2. osztály 2800 db
808 Anna Nagyné Lukács Lorántffy Zsuzsanna Református Általános Iskola Tiszakeszi 2.a 6400 db
809 Lukács Eszter Lorántffy Zsuzsanna Református Általános Iskola Tiszakeszi 4. osztály 3970 db
810 Klára Bagyinkáné Alberti Szlovák Gimnázium, Általános Iskola Óvoda és Kollégium Békéscsaba 6.a 4000 db
811 Farkasné Kovács Katalin SZZSI Árpád Fejedelem Tagiskola Eloszállás 8. 3600 db
812 Farkas Éva Lencsési Általános Iskola Békéscsaba 5.a 2680 db
813 Berke Sándor Kétegyházi Román Nemzetiségi Általános Iskola és Óvoda Kétegyháza 2. osztály 3030 db
815 Anna Bancsiné Sinkó Vásárosnaményi Eötvös József Általános és Alapfokú Muvészeti Iskola Vásárosnamény 7.d 590 db
816 Szabóné Deák Sarolta Sárospataki II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Sárospatak 8.c 820 db
817 SZÁSZNÉ DÉGI TÜNDE PITVAROS PETOFI SÁNDOR ÁLTALÁNOS ISKOLA Pitvaros 4.o. 3220 db
818 Rádné Németh Edit Zsadányi Református Általános Iskola Zsadány 1. a 7150 db
819 Kaponya Anikó Szent László Király Általános Iskola Somogyvár 1. 300 db
820 Bobok Ágnes Talentum Református Tehetséggondozó ÁI és Óvoda és AMI Göncruszka 3. osztály 9600 db
822 Albertus Krisztina Bereczki Máté Általános Iskola Kunágota 2.a 3150 db
823 Tóth Ildikó Ilosvai Selymes Péter Általános Iskola Abaújszántó 5.a 7830 db
824 Kovács Györgyi Békéssámsoni Általános Iskola Békéssámson 4.b 800 db
825 Gajdács Krisztina Szent István Katolikus Óvoda és Általános Iskola Kétsoprony 2.a 700 db
826 Turóczi Annamária Jászboldogházi Mátyás Király Általános Iskola és AMI Kazinczy Ferenc Tagiskolája Tápiógyörgye 7.b 600 db
827 Sztraka Adrienn Kossics József Kétnyelvu Általános Iskola és Óvoda Felsoszölnök 3.o. 327 db
828 Zancsics Lilla Kossics József Kétnyelvu Általános Iskola és Óvoda Felsoszölnök 4.o. 485 db
830 Szegediné Hajdu Mária Hajdúböszörményi Bethlen Gábor Általános Iskola Hajdúböszörmény 2.a 321 db
831 Bukvai Eszter Zsadányi Református Általános Iskola Zsadány 3. 2330 db
832 Tomka Márta Erzsébethelyi Általános Iskola Békéscsaba 8.a 2000 db
834 Tibola Eszter PTE Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium Deák Ferenc Gimnáziuma és Általános Iskolája Pécs 3.c 1058 db
836 Szöllosi Edit Földesi Karácsony Sándor Általános Iskola és Alapfokú Muvészeti Iskola Földes 4.b 3100 db
837 Igaz Tímea Éva Békéssámsoni Általános Iskola Békéssámson 6.a 1025 db
838 Zsolnai Tamásné Pálmonostorai Gárdonyi Géza Általános Iskola Pálmonostora 6. 729 db
839 Horváthné Fischer Katalin Perkátai Hunyadi Mátyás Általános Iskola és AMI Perkáta 4.b 3050 db
840 Leskóné Mezei Anikó Pácini Általános Iskola Pácin 5. 3468 db
841 Kovács Júlia Erika Jászboldogházi Mátyás Király Általános Iskola és Alapfokú Muvészeti Iskola Kazinczy Ferenc Tagiskolája Tápiógyörgye 1.b. 1600 db
843 Ágnes Szopkóné Szabó Ajaki Tamási Áron Katolikus Általános Iskola és AMI Ajak 3.a 8800 db
844 Domján Ildikó Kossics József Kétnyelvu Általános Iskola és Óvoda Felsoszölnök 5. 235 db
845 Arató Tamás Szegedi Kis István Református Gimnázium, Technikum, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium Békés 3. a 1868 db
846 Balláné Balogh Aranka Gégényi Gárdonyi Géza Általános Iskola Gégény 2. osztály 3400 db
847 Szeleczkiné Molnár Georgina Tolnay Lajos Általános Iskola Inárcs 8.b 500 db
848 Puskás Ilona Tolnay Lajos Általános Iskola Inárcs 4.b 584 db
850 Marsiné Koba Gabriella Megyaszói Mészáros Lorinc Körzeti Általános Iskola Telephelye Alsódobsza 1.- 4. 167 db
852 Nagyné Gál Hajnalka Tolnay Lajos Általános Iskola Inárcs 2.b 700 db
853 Jakosáné Horváth Gyöngyi Zalalövoi Általános Iskola és AMI Zalalövo 8.a 2721 db
854 Hajdu Katalin Tiszacsegei Fekete István Általános Iskola Tiszacsege 8.b 265 db
855 Vátkainé Boda Ildikó Perkátai Hunyadi Mátyás Általános Iskola és AMI PerkátaPerkáta 3.a 2500 db
856 Szucs Szilvia Erzsébet Királyné Német Nemzetiségi Általános Iskola és AMI Rakamaz 7.b 2850 db
857 NAGY-LAKATOS ADRIENN Szent László Katolikus Gimnázium,Technikum,Két Tanítási Nyelvu Ált.Iskola Kisvárda 8.b 905 db
863 Dobrai Dalma Szent Margit Katolikus Általános Iskola Kunadacs 3. Osztály 4460 db
869 Nagyné Kovács Csilla Balmazújvárosi Református Általános Iskola és Óvoda Balmazújváros 6. a 2858 db
872 Németh Judit Adonyi Szent István Általános Iskola és AMI Adony 8AB 3231 db
877 Baloghné Bedo Judit Lenti Vörösmarty Mihály Általános Iskola Lenti 6.b 2216 db
882 Podani Anikó Szlovák Általános Iskola, Óvoda és Kollégium Szarvas 7.a 1415 db
883 Zombai Attila Dobozi Általános iskola Doboz 6.a 20 db Különdíjas pályázat nyertese
884 Fögleinné Göbl Kitti Himesházi Általános Iskola és Alapfokú Muvészeti Iskola Himesháza 1 osztály 800 db
885 Fábián Mária Kerekegyházi Móra Ferenc Általános Iskola és AMI Kerekegyháza 4.c 2480 db
886 Kozmáné Szarka Eniko Wesley János Óvoda,Általános és Középiskola Gulácsi Tagintézmény Gulács 8. 390 db
888 Feketéné Major Zsuzsanna Kalocsai Eperföldi Sportiskolai Általános Iskola Kalocsa 4.a 774 db
893 Fehér Emil Tiszaalpári Árpád Fejedelem Általános Iskola Tiszaalpár 8.b 1200 db
896 Császárné Viló Judit Dr. Fejérpataky László Általános Iskola Iváncsa 2.a 3708 db
902 Boa Gabriella Lenti Vörösmarty Mihály Általános Iskola Lenti 6.a 1500 db
903 Árpád Sándorné Szorgalmatosi Deák Ferenc Általános Iskola Szorgalmatos 3.osztály 2300 db
904 Jandrasitsné Kutasi Alexandra Iskolánk Tanulóiért Alapítvány Szentgotthárd 2.d 2000 db
908 Geráné Nagy Katalin Erzsébet Szikszai György Református Óvoda és Általános Iskola Makó 7.b 1048 db
910 Gimesi Izabella Acsai Petofi Sándor Általános Iskola Acsa 2. 1047 db
911 Séráné Pandák Erika Pácini Általános iskola Pácin 3.a 4100 db
913 Farkas Natália Nyírkarászi Váci Mihály Általános Iskola Nyírkarász 6.a 100 db
914 Mincsákné Dudás Katalin Adonyi Szent István Általános Iskola és AMI Adony 3.b 900 db
915 Doroszi Renáta Kispesti Vass Lajos Általános Iskola Budapest XIX. ker. 7.c 716 db
916 Káposzta Ildikó Rábapatonai Petofi Sándor Általános Iskola Rábapatona 7.a 300 db
922 Erdosi Jánosné Általános Iskola Tolcsva Tolcsva 6.a 6200 db
923 Lukácsné Halász Gabriella Árpád-házi Szent Margit Katolikus Általános Iskola és Óvoda Sátoraljaújhely 7. o 500 db
924 Berta-Potyók Erzsébet Pácini Általános Iskola Pácin 6. osztály 1430 db
925 Nyíriné Lehoczki Mária KÁROLYI GÁSPÁR ÁLTALÁNOS ISKOLA Gönc 7. 7500 db
926 Vuncs Lászlóné Szent László Király Általános Iskola Somogyvár 5. osztály 780 db
927 Beliczáné László Petra Szent Erzsébet Katolikus Általános Iskola Sárospatak 7.a 960 db
928 Kocsis József Károlyi Gáspár Általános Iskola Gönc 8.a 1370 db
930 Aszmann Emoke Himesházi Általános Iskola és Alapfokú Muvészeti Iskola Himesháza 3.o. 735 db
933 Mihálik Ágnes Lencsési Általános Iskola Békéscsaba 1.a 860 db
934 Horváth Zita Kavulák János Általános Iskola Berzence 5.a 8040 db
936 Preszolyné Kállai Katalin Pécsvárady Botond Óvoda, Általános Iskola, Készségfejleszto Iskola, Fejleszto Nevelést-Oktatást Végzo Iskola, Kollégium és Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény Sárospatak 4.a 7586 db
937 Veress Róbertné Cégénydányádi Általános Iskola Cégénydányád 1.o 654 db
939 Szalai Andrea Bodrogkeresztúri Eötvös József Általános Iskola Bodrogkeresztúr 6.o. 6700 db
940 Kisvárdainé Posta Marianna Pécsvárady Botond Egymi Sárospatak Fejl. 1 4700 db
941 Domjàn Hajnalka Nagyboldogasszony Katolikus Általános Iskola és Óvoda Csanádapáca 4.osztály 3850 db
942 osztalyp.Pfeiffer Tiborné Szent László Király Általános Iskola Somogyvár Somogyvár 2. 226 db
943 Ákos Nagy Hevesi Domaszéki Bálint Sándor Általános Iskola és AMI Domaszék 5.a 5460 db
945 Szántainé Ludányi Szilvia Szent Margit Katolikus Általános Iskola Kunadacs 8A 903 db
946 Czégény-Kiss Anna Debreceni Benedek Elek Általános Iskola Debrecen 8.b 755 db
947 Papp-Pálfi Kitti Barsi Dénes Általános Iskola Komádi 2.a 8000 db
948 Malik Blanka Kerekegyházi Móra Ferenc Általános Iskola és AMI Kerekegyháza 2.c 1456 db
950 Medgyesiné Seprenyi Erzsébet Lencsési Általános Iskola Békéscsaba 2.b 716 db
951 Olekszáné Bényei Erzsébet II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Muvészeti Iskola Tokaj 1.b 6600 db
952 Juhászné Ungvári Magdolna Árpád-házi Szent Margit Katolikus Általános iskola és Óvoda Sátoraljaújhely 8. 2524 db
953 Gál Tünde Csilla Magyarhomorogi Szabó Pál Általános Iskola Magyarhomorog 6. osztály 4400 db
954 Tóth Lászlóné Magyarhomorogi Szabó Pál Általános Iskola Magyarhomorog 5.o. 8200 db
956 Biró György Tiborné Napkori Jósika Miklós Német Nemzetiségi Általános Iskola és Muvészeti Iskola Napkor 5.b 5400 db
957 Rescsánszki Laura Szent Péter Görögkatolikus Általános Iskola Múcsony 4.a 565 db
959 Molnárné Juhász Zsuzsanna Tiszateleki Hunyadi Mátyás Általános Iskola Tiszatelek 5.a 1193 db
960 Sántha- Megyesi Fanny Herpai Vilmos Általános Iskola Fülöpszállás 4. osztály 2853 db
961 Oroszné Poncsák Erika Ajaki Tamási Áron Katolikus Általános Iskola Ajak 7.b 2150 db
963 Stelcz Tünde Bodrogkeresztúri Eötvös József Általános Iskola Bodrogkeresztúr 2.o. 4908 db
965 Csüllög Sándorné Szabó Pál Általános Iskola és Alapfokú Muvészeti Iskola Vészto 6.c. 1200 db
967 Oláh Tímea Pétervásárai Tamási Áron Általános Iskola Pétervására 5.A 8300 db
968 Farkas Gyozoné Széchenyi István Katolikus Német Nemzetiségi Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvu Általános Iskola és Óvoda Mátészalka 1.b 353 db
970 Szokolai Szilvia Vörösmarty Mihály Általános Iskola Orosháza 1.b 600 db
971 Zsófia Turi Szederkényi Általános Iskola Szederkény 8 4200 db
972 Marosné Alberti Anikó Domaszéki Bálint Sándor Általános Iskola és AMI Szeged 6.b 1727 db
974 Asztalos Mária Zsákai Kölcsey Ferenc Általános Iskola Zsáka 1. osztály 5200 db
978 Varga Istvánné Szent Margit Katolikus Általános Iskola Kunadacs 7. 876 db
980 Ficsóriné Koleszár Szilvia Szent László Katolikus Gimnázium, Technikum, Két Tanítási Nyelvu Általános Iskola, Kollégium és Óvoda Kisvárda 3,b 1900 db
981 Kopcsák Gabriella Mikes Kelemen Katolikus Gimnázium és Technikum, Általános Iskola és Óvoda Battonya 6.b 2200 db
982 Szücs Marianna Dr. Fejérpataky László Általános Iskola Iváncsa 6.a 6470 db
983 Antal-Ludman Marietta Kövy Sándor Általános Iskola és Alapfokú Muvészeti Iskola Nádudvar 2.c 4900 db
984 Inges Szilvia Jászboldogházi Mátyás Király Általános Iskola és Alapfokú Muvészeti Iskola Kazinczy Ferenc Tagiskolája Tápiógyörgye 7.a 7573 db
985 Pirigyiné Nagy Anita Tornyospálcai Általános Iskola és AMI Czóbel Minka Tagintézménye Anarcs 7. 995 db
986 Petrovszkiné Szigeti Éva Szent István Katolikus Óvoda és Általános Iskola Kétsoprony 4.a 2228 db
987 Kalmárné Somogyi Edina Kmety György Evangélikus Általános Iskola és Óvoda Marcalto 5. 340 db
988 Bagdi Judit Hajdúböszörményi Bethlen Gábor Általános Iskola Hajdúböszörmény 1.b 2100 db
989 KOVÁCSNÉ HORVÁTH ZSUZSANNA MARCALI NOSZLOPY GÁSPÁR ÁLTALÁNOS ÉS AMI MARCALI 6.a 1595 db
990 Tirpákné Illés Eszter Piarista Gimnázium, Általános Iskola és Óvoda (Mosonmagyaróvár, Hédervár) Mosonmagyaróvár 3.a 291 db
993 Szabó József Cégénydányádi Általános Iskola Cégénydányád 6.a 1600 db
994 Széplakiné Kajári Tünde Nagyboldogasszony Katolikus Általános Iskola és Óvoda Csanádapáca 7.A 2340 db
995 Kecskés Attiláné Pétervásárai Tamási Áron Általános Iskola Pétervására 6.a 925 db
997 Csányi Ákos Nagykállói Általános Iskola és AMI Nagykálló 8.a 1500 db
999 Liptákné Palacsik Renáta Nagyboldogasszony Katolikus Általános Iskola és Óvoda Csanádapáca 3.b 900 db
1004 Feketéné Nagy Mariann Rókusvárosi II. Számú Ált. Isk. és AMI Szeged 6.b 247 db
1005 Vozár Mihály Zoltán Erzsébethelyi Általános Iskola Rózsa utcai telephely Békéscsaba 6.c 2360 db
1006 Kerékgyártó Csaba Kántor Mihály Általános Iskola Cigánd 5.a 2820 db
1007 Szilágyiné Ács Rózsa Gyulai Implom József Általános Iskola 5. Számú Általános Iskola és Sportiskola Tagintézménye Gyula 5.a 775 db
1008 Hegedüsné Tudlik Ildikó Jósika Miklós Német Nemzetiségi Általános Iskola és Alapfokú Muvészeti iskola Napkor 6.a 1000 db
1009 Nagyné Takács Angéla Ajaki Tamási Áron Katolikus Általános Iskola és AMI, Óvoda és Bölcsode Ajak 2. a 2677 db
1010 Rajna-Grosch Judit Dr. Fejérpataky László Általános Iskola Iváncsa 5.B. 8180 db
1011 Bezzeghné Szopkó Ildikó Ajaki Tamási Áron Katolikus Általános Iskola és AMI Ajak 6.a 9200 db
1012 Kanka Angelika Nagyboldogasszony Katolikus Általános Iskola és Óvoda Csanádapáca 3.a 1350 db
1013 Hasznosi Mária Pitvarosi Petofi Sándor Ált. Isk és AMI Pitvaros 8. o. 1150 db
1014 Kovácsné Gombár Mónika Szlovák Gimnázium, Általános Iskola Óvoda és Kollégium Békéscsaba 2.a 5000 db
1026 Kolosné Csesznák Orsolya Túróczy Zoltán Evangélikus Óvoda és Magyar Angol Két Tanítási Nyelvu Általános Iskola Nyíregyháza 3.a 700 db Különdíjas pályázat nyertese
1028 Hollóné Kiss Éva Fáy András Általános Iskola és Alapfokú Muvészeti Iskola Parád 7.b 8400 db
1030 Oláhné Kiss Emma Létavértesi Arany János Általános Iskola Létavértes, Nagyléta 6.c; 7.c; 3.a 2790 db
1048 Polák-Marada Anett Nikosz Beloianisz Ált. Isk. és Óvoda Beloiannisz 1a 1900 db